BRUNATH MEDICAL ESTHETIC

Zabiegi na ciało

Czy Twoje ciało potrzebuje czegoś więcej niż codzienna pielęgnacja? Dla nas to nie problem! Naszym zadaniem jest wyszczuplenie Twojego ciała, redukcja cellulitu, rozstępów oraz innych blizn. Tego rodzaju zabiegi na ciało są bezbolesne i nieinwazyjne.

Lista naszych zabiegów

ICOONE® LASER MED 2 - masaż podciśnieniowy​

Masaż podciśnieniowy jest rewolucyjną metodą w walce z miejscowo nagromadzoną tkanką tłuszczową, cellulitem, obrzękami limfatycznymi, zatrzymywaniem wody, czy wiotkością skóry.

Mikroradiofrekwencja RF

Radiofrekwencja mikroigłowa to jednoczesne działanie znanych wcześniej zabiegów – radiofrekwencji (RF) i mezoterapii mikroigłowej.

Fala Radiowa Bipolarna RF

Polega na chwilowym ogrzaniu warstw skóry przez prądy o częstotliwości radiowej. Wywołuje intensywne procesy regeneracyjne.

Endermologia LPG

Endermologia LPG to nowoczesna metoda masażu do walki z tłuszczem i cellulitem w miejscach opornych na dietę i ćwiczenia.

Karboksyterapia

Karboksyterapia to zabieg, który pozwala pozbyć się m.in. cellulitu, rozstępów czy zmarszczek. Wspomaga także wzrost włosów.

Hifu UTIMS

Najnowsza, skuteczna technologia nieinwazyjnego konturowania i modelowania twarzy i ciała za pomocą ultradźwięków z użyciem przetworników CENTERLESS.

Jett Plasma

To nowa technologia leczenia strumieniem jonów i elektronów. Usuwa zmarszczki, blizny, rozstępy i poprawia owal twarzy.

Laser Frakcyjny CO2 Toppulse

Laser frakcyjny CO2 to najnowsza technologia odbudowy skóry. Pobudza naturalne procesy regeneracyjne.

Usuwanie Plazmą

Niechirurgiczne metody usuwania zmian skórnych nie wymagające szycia.

Presoterapia

Jest to metoda stosowana w leczeniu układu limfatycznego i krążenia, wykorzystywana w medycynie kosmetycznej, fizjoterapii oraz kosmetologii.

Body Contour

Jeśli myślisz o szczupłej i wysportowanej sylwetce ale nie masz czasu na treningi, to Body Contour jest właśnie dla Ciebie!

25%

OFERTA SPECJALNA

BRUNATH MEDICAL ESTHETIC

Zadbaj o Siebie. Jesteś tego warta.

Zapisz się na dowolny zabieg a przy drugiej wizycie otrzymasz aż 25% zniżki!