BRUNATH MEDICAL ESTHETIC

Peeling Kawitacyjny

Ta metoda peelingu jest szczególnie dobra dla osób z cerą problematyczną. Jest jednym z niewielu rozwiązań pomagających w walce z trądzikiem pospolitym i różowatym, a niweluje także wągry oraz zaskórniki.

Informacje o zabiegu

Jak sama nazwa wskazuje, w metodzie tej wykorzystywane jest zjawisko kawitacji. Oznacza to szybką przemianę z fazy ciekłej w fazę gazową, wywołaną obniżeniem poziomu ciśnienia. W związku z tym podczas przystępowania do zabiegu skóra musi być wilgotna, gdyż tylko wtedy odpowiednio zadziałają wykorzystywane ultradźwięki. W ten sposób tworzą się mikroskopijne pęcherzyki, które ulegają rozpadowi i rozbijają martwe komórki naskórka, doprowadzając tym samym do usunięcia zrogowaciałej warstwy naskórka.

Wskazania do zabiegu

Przy skórze mieszanej i tłustej peeling kawitacyjny sprzyja zmniejszaniu się porów oraz ograniczeniu wydzielania się sebum, więc stopuje efekt nadmiernego „świecenia się” skóry. Z kolei w kontekście skóry suchej następuje jej nawilżenie, a u części osób można również zaobserwować wygładzanie się drobnych zmarszczek. Przy regularnym stosowaniu pozwala również unikać przebarwień. Za wskazania do wykonania takiego zabiegu można uznać:

  • przetłuszczającą się skórę, rozszerzone pory i zaskórniki
  • zmiany trądzikowe
  • skórę zmęczoną i odwodnioną, która wymaga regeneracji, co może być efektem nie należytego dbania o cerę lub nadmiernej ekspozycji na słońce
  • zauważalne problemy z brakiem sprężystości skóry
  • przebarwienia skórne

Cennik zabiegu

PEELING KAWITACYJNY
Twarz50 zł
Twarz + szyja + dekolt100 zł

25%

OFERTA SPECJALNA

BRUNATH MEDICAL ESTHETIC

Zadbaj o Siebie. Jesteś tego warta.

Zapisz się na dowolny zabieg a przy drugiej wizycie otrzymasz aż 25% zniżki!