BRUNATH MEDICAL ESTHETIC

Zabieg Depilacji Laserowej Versus

Versus to najnowszy laser diodowy służący do usuwania owłosienia. Posiada niesamowicie wydajny systemem chłodzenia głowicy, który sprawia, że zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla skóry.

Informacje o zabiegu

Zabieg polega na emisji łagodnej wiązki promieni, pochłanianych przez komórki barwnikowe włosa. Dochodzi wtedy do wytworzenia bardzo wysokiej temperatury, co prowadzi do denaturacji białka i skutecznego zniszczenia mieszka włosowego po kilku zabiegach. Jest to jedna z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia. Urządzenie, dzięki odpowiedniej długości fal (808 nm), umożliwia precyzyjne dotarcie do mieszków włosowych i ich uszkodzenie w procesie fototermolizy. Stały układ chłodzenia Cool Up powoduje zwiększenie komfortu klienta podczas zabiegu, a plynnie regulowana  prędkość podawania impulsów znacząco zwiększa szybkość wykonywania zabiegu.

Dzięki zastosowanej najnowszej soczewce Prolense zabieg jest bezpieczny dla otaczających mieszki włosowe tkanek. Nie dochodzi do oparzeń, a pacjent od razu może powrócić do codziennych aktywności.

Bardzo dobre rezultaty redukcji owłosienia są osiągane zazwyczaj po wykonaniu serii 3-5 zabiegów. Natomiast u niektórych osób liczba ta może wzrosnąć do ok. 8. 

Zabiegi wykonujemy co ok. 4-6 tygodni w zależności od tempa wzrostu włosów.

Po zakończeniu serii – co ok. 1-1,5 roku zalecane jest wykonanie zabiegu przypominającego.

Cennik zabiegu

Uszy99 zł
Wąsik99 zł
Sutki99 zł
Linia brzucha99 zł
Broda199 zł
Baki199 zł
Policzki199 zł
Cała twarz199 zł
Szyja199 zł
Kark199 zł
Plecy199 zł
Klatka piersiowa199 zł
Pachy199 zł
Przedramiona199 zł
Ramiona199 zł
Dłonie199 zł
Brzuch199 zł
Bikini całkowite199 zł
Szpara pośladkowa199 zł
Pośladki199 zł
Uda199 zł
Łydki199 zł
Stopy199 zł

25%

OFERTA SPECJALNA

BRUNATH MEDICAL ESTHETIC

Zadbaj o Siebie. Jesteś tego warta.

Zapisz się na dowolny zabieg a przy drugiej wizycie otrzymasz aż 25% zniżki!