BRUNATH MEDICAL ESTHETIC

Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs to sposób na trwałe przedłużenie i pogrubienie naturalnych rzęs, dzięki czemu na co dzień można zapomnieć o ich tuszowaniu czy doklejaniu sztucznych.

Nasza oferta

Oferujemy kilka sprawdzonych metod i rodzajów rzęs.

Klasyczna stylizacja polegająca na przedłużeniu, pogrubieniu i podkręceniu rzęs naturalnych. Do każdej naszej rzęski doklejany jest jedna. Efekt tej stylizacji w większej mierze zależy od ilości i rozmiarów naturalnych rzęs. Najczęściej wybierana aplikacja przez panie mające dużo własnych rzęs, lecz krótkich i mało widocznych. Rzęsy używane do metody 1:1 są to rzęsy o grubości 0,20 ; 0,15.

Stylizacja polegająca na przedłużeniu, pogrubieniu, podkręceniu oraz zagęszczeniu rzęs. Do każdej rzęski doklejane są dwie , trzy lub cztery sztuczne, połączone tuż przy nasadzie, w efekcie końcowym mamy dwa-trzy-cztery razy więcej rzęs, co wpływa również na dłuższy czas pożądanego efektu aplikacji. Do tej metody używane są rzęsy Mink lub Silk o grubościach 0,10 ; 0,07 ; 0,05.

Stylizacja Russian Style bije rekordy popularności. Nie ma się co dziwić, możliwości tych rzęs są tak szerokie i widowiskowe jak wachlarze które z nich powstają. Stylizacja dzięki której zyskujemy puszyste, równe i przede wszystkim lekkie aplikacje, przyjazne dla rzęs naturalnych. Jest to jedna z najtrwalszych aplikacji. Do tej metody używane są rzęsy o grubości 0,03 i 0,05.

Jest to maksymalne zagęszczenie jakie jesteśmy w stanie uzyskać na rzęsach naturalnych. Bardzo efektowna aplikacja, do której używa się najcieńszych z dostępnych rzęs.

Rzęsy są usuwane w bezpieczny sposób, profesjonalnym produktem, do tego przeznaczonym.

Cennik zabiegu

PRZEDŁUŻANIE RZĘS
1:1180 zł
2:1190 zł
3:1200 zł
4-8 D Style Volume Russian230 zł
10+ Volume Russian260 zł
DOPEŁNIENIE RZĘS
1:1130 zł
2:1140 zł
3:1150 zł
4-8 D Style Volume Russian150 zł
10+ Volume Russian150 zł
Zdjęcie rzęs50 zł
LIFTING (LAMINOWANIE) RZĘS
Lifting + koloryzacja + botox + laminacja rzęs150 zł

25%

OFERTA SPECJALNA

BRUNATH MEDICAL ESTHETIC

Zadbaj o Siebie. Jesteś tego warta.

Zapisz się na dowolny zabieg a przy drugiej wizycie otrzymasz aż 25% zniżki!