BRUNATH MEDICAL ESTHETIC

Nici PDO

Nić PDO to syntetyczne włókno, stymulujące produkcję nowego kolagenu. Wpływa na napięcie, sprężystość i elastyczność skóry, powodując łączenie naturalnego kwasu hialuronowego.

Czym są nici PDO?

Nici PDO zostały wymyślone w Korei i bardzo szybko stały się popularne na całym świecie, również Europie. Koncepcja zabiegu jest bardzo prosta i polega na wszczepianiu pod skórę rozpuszczalnych nici. Te nici liftingujące, stopniowo rozpuszczając się stymulują syntezę kolagenu, fibroblastów, angiogenezę,  dzięki czemu skóra staje się gładsza, bardziej świetlista, zmarszczki znikają, owal twarzy się podnosi, „pory” ulegają zwężeniu, wzmocnieniu ulegają obwisłe tkanki – następuje lifting skóry.

Zbudowane są z jednej wiązki i charakteryzują się jednolitą, pozbawioną zagłębień i bruzd powierzchnią, w której mogłyby kolonizować się bakterie. Zaletą tych nici jest bardzo płynne przejście przez tkanki, dzięki czemu eliminuje się uszkodzenie struktur podczas implantacji. Całkowity czas rozpuszczania wynosi 180 – 210 dni. Stosowane są od wielu lat, m.in. w chirurgii plastycznej, okulistyce, ginekologii, chirurgii ogólnej. Materiał jest atraumatyczny i obojętny dla tkanek. Nie posiada właściwości pirogennych ani antygennych.

Rodzaje nici PDO

First Lift Mono – rewitalizacja – prosta, cienka nitka do poprawy struktury, gęstości i elastyczności delikatnej skóry. Służy do usuwania drobnych zmarszczek, cieni wokół oczu, „zmarszczek palacza”, mezoterapii. Można ją stosować na twarzy i szyi, dekolcie, ramionach, pośladkach, brzuchu.

First Lift Screw – delikatny lifting i odnowa – skręcona nitka przeznaczona do silniejszej stymulacji grubszej skóry. Zapewnia efekt delikatnego liftingu. Idealna do stosowania na czole, policzkach, do uniesienia konturu twarzy i wygładzenia bruzd nosowo wargowych.

First Lift Barb 4D – lifting i stymulacja – wyjątkowa nić PDO ze specjalnie opracowanym systemem mikroskopijnych haczyków, gęsto rozłożonych w dwóch kierunkach, tzw. „czterech wymiarach” (stąd nazwa nici). Po zaimplantowaniu pod skórę haczyki otwierają się, unosząc opadające tkanki i zapewniając tym samym efekt silnego liftingu. Nić rozpuszcza się w organizmie do 210 dni, intensywnie stymulując produkcję nowego kolagenu, elastyny, a także kwasu hialuronowego, i zwiększając tym samym napięcie oraz jędrność skóry. First Lift Barb 4D jest odpowiednia do liftingu czoła, brwi, policzków i linii żuchwy.

Cennik zabiegu

Bioabsorbowalne nici liftingujące i rewitalizujące, posiadające właściwości rozpuszczania się w tkance
Nici PDO Mono (jedna nić)80 zł
Nici PDO Screw, Tornado (jedna nić)110 zł
Nici Barb 4d / Liftingujące nici na kaniulach (jedna nić)490 zł

25%

OFERTA SPECJALNA

BRUNATH MEDICAL ESTHETIC

Zadbaj o Siebie. Jesteś tego warta.

Zapisz się na dowolny zabieg a przy drugiej wizycie otrzymasz aż 25% zniżki!

Informacje
kontaktowe:

+48 58 380 16 77
+48 739 099 004

info@endolashes.com

Gdzie
jesteśmy?

Odwiedź nas:

Dąbrowskiego 30
84-230, Rumia

Godziny
otwarcia:

Pon. – Wt.: 09:00 – 20:00
Sobota: 09:00 – 17:00

Niedziela: nieczynne

Zapisz się na zabieg

Na zabieg zapisz się tak, jak Ci wygodnie. Zadzwoń lub wypełnij formularz a my w przeciągu 2 godzin oddzwonimy i potwierdzimy lub zaproponujemy termin.

Zadzwoń: +48 58 380 16 77 / +48 739 099 004
Lub wypełnij formularz wpisując imię i numer telefonu.